Popup message (2.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Value
is: Virði

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Visibility
is: Vísing

en: Show block on specific pages
is: Vís blokk á serstøkum síðum

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
