Popup message (2.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Value
is: Gildi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Format
is: Stílsnið

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Style
is: Stíll
