Popup message (2.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Value
mr: किंमत

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Format
mr: रचना

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
