Popup message (2.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Value
si: අගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි
