Popup message (2.0.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Value
bs: Vrijednost

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Style
bs: Stil

en: Show block on specific pages
bs: Prikaži blok na specifičnim stranicama
