Popup message (2.0.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ
