Popup message (2.0.1-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Value
ku: نرخ

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Visibility
ku: بینایی

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
