Popup message (2.0.1-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Value
ps: بيه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Format
ps: بڼه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Style
ps: ډول
