Popup message (2.0.1-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Value
te: విలువ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Style
te: శైలి
