Popup message (2.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Value
bg: Стойност

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Format
bg: Формат

en: Visibility
bg: Видимост

en: Show block on specific pages
bg: Покажи блока на определени страници
