Popup message (2.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Value
eo: Valoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Show block on specific pages
eo: Montru blokon sur la jenaj paĝoj
