Popup message (2.0.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Value
gl: Valor

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Format
gl: Formato

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Style
gl: Estilo

en: Show block on specific pages
gl: Amosar o bloque en páxinas específicas

en: Message body
gl: Corpo da mesaxe

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
