Popup message (2.0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Value
jv: Biji

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Show block on specific pages
jv: Tudhuhna blok nang kaca sing ditentokna iki

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
