Popup message (2.0.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Value
ne: मान

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Show block on specific pages
ne: ब्लकलाई विशिष्ट पृष्ठहरुमा देखाउनुहोस
