Popup message (2.0.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Value
az: Qiymət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Visibility
az: Görünüş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Style
az: Stil
