Popup message (2.0.2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Show block on specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་སུ་ལྷུ་ལག་མངོན་པ

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།
