Popup message (2.0.2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Format
ka: ფორმატი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Style
ka: სტილი

en: Show block on specific pages
ka: აჩვენე ბლოკი სპეციფიკურ გვერდებზე
