Popup message (2.0.2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Value
mn: Утга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Format
mn: Бүтэц

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
