Popup message (2.0.2) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Value
pl: Wartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Expire
pl: Wygasa

en: Style
pl: Styl

en: Show block on specific pages
pl: Pokazuj blok na określonych stronach

en: Message body
pl: Treść wiadomości

en: Message title
pl: Tytuł wiadomości

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Popup message
pl: Wiadomość w wyskakującym oknie

en: Window width
pl: Szerokość okna

en: Window height
pl: Wysokość okna

en: Enable Popup
pl: Włącz wyskakujące okno

en: Popup message settings
pl: Ustawienia wiadomości w wyskakującym oknie

en: Check cookie
pl: Sprawdź ciasteczko

en: Popup style
pl: Styl wyskakującego okna
