Popup message (2.0.3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Value
ca: Valor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Delay
ca: Retard

en: Expire
ca: Expira

en: Style
ca: Estil

en: Show block on specific pages
ca: Mostra el bloc en pàgines específiques

en: Message body
ca: Cos del missatge

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.
