Popup message (2.0.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Value
kk: Мән

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Visibility
kk: Көріну

en: Show block on specific pages
kk: Блокты тек қана ерекше парақтарда көрсету
