Popup message (2.0.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Format
lt: Formatas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Style
lt: Stilius

en: Show block on specific pages
lt: Bloko rodymas specifiniuose puslapiuose

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
