Popup message (2.0.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Value
sq: Vlera

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Show block on specific pages
sq: Shfaq bllokun tek faqet e specifikuara
