Popup message (3.0.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Value
et: Väärtus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Format
et: Vorming

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Style
et: Stiil

en: Show block on specific pages
et: Ploki näitamine määratud lehtedel

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
