Popup message (3.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Format
os: Формат
