Popup message (3.0.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Value
af: Waarde

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Show block on specific pages
af: Vertoon blok op spesifieke bladsye
