Popup message (3.0.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Value
cy: Gwerth

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Format
cy: Fformat

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Style
cy: Arddull

en: Show block on specific pages
cy: Dangos bloc ar dudalennau penodol
