Popup message (3.0.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Value
lv: Vērtība

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Format
lv: Formāts

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Style
lv: Stils

en: Show block on specific pages
lv: Parādīt bloku noteiktās lapās

en: Message body
lv: Vēstules saturs

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
