Popup message (3.0.2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Value
oc: Valor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Style
oc: Estil

en: Show block on specific pages
oc: Afichar lo blòt sus d'unas paginas solament

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.
