Popup message (3.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања
