Popup message (3.0.2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Value
uk: Значення

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Format
uk: Формат

en: Visibility
uk: Видимість

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Delay
uk: Затримка

en: Popup Message
uk: Повідомлення в спливаючім вікні

en: Expire
uk: Закінчується дія

en: Style
uk: Стиль

en: Show block on specific pages
uk: Показувати блок на певних сторінках

en: Message body
uk: Текст повідомлення

en: Message title
uk: Заголовок повідомлення

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Window width
uk: Ширина вікна

en: Window height
uk: Висота вікна

en: Enable Popup
uk: Увімкнути меню
