Popup message (3.0.3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Value
eu: Balioa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Format
eu: Formatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Style
eu: Estiloa

en: Show block on specific pages
eu: Blokea orrialde konkretuetan erakutsi

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
