Popup message (3.0.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Value
fa: مقدار

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Style
fa: اصلوب

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول جولانما استفاده کنید.
