Popup message (3.0.3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Value
da: Værdi

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Visibility
da: Synlighed

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Style
da: Typografi

en: Show block on specific pages
da: Vis blok på bestemte sider

en: Message body
da: Meddelelsesbrødtekst

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.
