Popup message (3.0.3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
