Popup message (3.0.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Value
hy: Արժեք

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
