Popup message (3.0.3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Value
nl: Waarde

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Format
nl: Opmaak

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Delay
nl: Vertraging

en: Expire
nl: Vervallen

en: Style
nl: Stijl

en: Show block on specific pages
nl: Blok op bepaalde pagina's weergeven

en: Message body
nl: Bericht body

en: Cookie settings
nl: Cookie-instellingen

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.
