Popup message (3.0.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Value
ur: قیمت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Show block on specific pages
ur: بلاک کو مخصوص صفحوں پر ظاہر کریں
