Popup message (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Pages
nn: Sider

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Show block on specific pages
nn: Vis blokken kun på spesifikke sider
