Popup message (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Show block on specific pages
fi: Näytä lohko tietyillä sivuilla

en: Message body
fi: Viestin sisältö

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.
