Popup message (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Show block on specific pages
sk: Zobraziť blok na určitých stránkach

en: Message body
sk: Telo správy

en: Cookie settings
sk: Nastavenia súborov cookie

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
