Popup message (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Delay
tr: Gecikme

en: Show block on specific pages
tr: Bloğu belirli sayfalarda göster

en: Message body
tr: İleti metni

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.
