Portfolio theme (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Text color
et: Teksti värvus

en: White
et: Valge

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Blue Lagoon (default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Header background top
et: Päise tausta ülaosa

en: Header background bottom
et: Päise tausta alaosa
