Portfolio theme (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Blue Lagoon (default)
fi: Blue Lagoon (oletus)

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Plum
fi: Luumu

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää

en: Dark
fi: Tumma

en: Header background top
fi: Ylätunnisteen taustan yläosa

en: Header background bottom
fi: Ylätunnisteen taustan alaosa
