Portfolio theme (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: White
lv: Balts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Blue Lagoon (default)
lv: Lagūna (noklusētā grupa)

en: Slate
lv: Akmens

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus
