Portfolio theme (8.x-5.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Text color
id: Warna teks

en: White
id: Putih

en: Link color
id: Warna tautan

en: Secondary
id: Sekunder

en: Blue Lagoon (default)
id: Blue Lagoon (bawaan)

en: Main background
id: Latar utama

en: Sidebar background
id: Latar samping

en: Sidebar borders
id: Bingkai sidebar

en: Footer background
id: Latar footer

en: Title and slogan
id: Judul dan slogan

en: Header background top
id: Latar belakang tajuk atas

en: Header background bottom
id: Latar bawah kepala
