Portfolio theme (8.x-5.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Text color
ja: テキストの色

en: White
ja: 白

en: Link color
ja: リンクの色

en: Transparent
ja: 透過

en: Blue Lagoon (default)
ja: Blue Lagoon (デフォルト)

en: Slate
ja: スレート

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Sidebar background
ja: サイドバーの背景

en: Sidebar borders
ja: サイドバーボーダー

en: Footer background
ja: フッターの背景

en: Plum
ja: プラム

en: Title and slogan
ja: タイトルとスローガン

en: Firehouse
ja: ファイヤーハウス

en: Ice
ja: アイス

en: Header background top
ja: ヘッダー バックうラウンド トップ

en: Header background bottom
ja: ヘッダー バックグラウンド ボトム
