Portfolio theme (8.x-5.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
