Portfolio theme (8.x-5.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: White
lt: Baltas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Light
lt: Šviesi

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Dark
lt: Tamsiai
