Porto Theme (1.5.3) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Login
ru: Логин

en: Search
ru: Поиск

en: Core
ru: Ядро

en: View
ru: Просмотр

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Details
ru: Подробности

en: General
ru: Общий

en: Colors
ru: Цвета

en: Logout
ru: Выход

en: Add to Cart
ru: Добавить в корзину

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Client
ru: Клиент

en: Back to list
ru: Назад к списку

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Youtube Video
ru: Видео Youtube

en: Leave a comment
ru: Оставить комментарий

en: More Information
ru: Больше информации

en: Before Content
ru: Перед содержимым

en: Footer Top
ru: Верхний подвал

en: Skills
ru: Навыки

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: After Content
ru: После содержимого
